Tüm büyük şirketler gibi biz de bir fikir ile başladık...

RCI, Resorts Condominiums International'ın kısaltmasıdır. 1974 yılında kurucularımız Jon ve Christel DeHaan, tatil değişimi konseptini başlattı. İkili, tatil evlerini değiştirmenin daha fazla seçenek oluşturduğu düşüncesiyle yola çıkarak devre tatil sahipliği deneyimine değer kattı. Devre tatil sahiplerine, sahip oldukları tesis karşılığında RCI değişim programı üyesi olan diğer tesislerde aynı süre boyunca konaklamak üzere tatil değişimi olanağı tanıyan bir sistem geliştirdiler. Bu sayede dünyanın dört bir yanındaki devre tatil sahiplerine yeni bir esneklik ve seçenek düzeyi tanınarak milyonlarca insanın tatil deneyimi değiştirildi.

Bugün, devre tatil sahiplerine dünyanın en büyük tesis, varış noktası ve tatil deneyimi ağını sunarak değişim tatili sektöründeki küresel liderler arasında olmaya devam ediyoruz. Her geçen gün daha fazla tesis, değerli devre tatil sahiplerine birinci sınıf değişim tatili üyeliği sunmak için dünyadaki diğer değişim tatili şirketinden daha çok bize güveniyor.

RCI olarak hayatlarınız ne kadar yoğun olursa olsun her yıl aileniz ve arkadaşlarınızla tatile ayırdığınız zamanın keyfini çıkarmak istediğinizin farkındayız. Ömür boyu hatırlayacağınız tatil anıları yaşamanıza yardımcı olmak istiyoruz; çünkü tatiliniz bizim için dünyaya bedeldir.

Gelişim Sürecimiz

1970'ler

1970'ler

1974 yılında RCI'ın hala açık olan ilk ofisi, Indianapolis'te kuruldu. Bir yıl içinde 236 değişim tatili onaylandı. 1976'da Meksika ofisi ve ardından 1977'de Londra ofisi açıldı.

1980'ler

1980'ler

Arjantin, Avustralya, Danimarka, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, Monako, Portekiz ve Güney Afrika'da ofisler açıldı. 1985 yılında 1000. üye tesisimize ulaştık. 1986 yılında 300.000'den fazla değişim tatili onaylandı. 1989 yılında üye ailelerin sayısı 1 milyonu aştı.

1990'lar

1990'lar

1991 yılında RCI Gold Crown adlı kalite programımızı başlattık. 1998 yılında kurucumuz tarafından Christel House adlı hayır kurumumuz kuruldu. 1999 yılında 2,7 milyondan fazla değişim onaylandı; 7,5 milyondan fazla insan bizimle tatile çıktı.

2000'ler

2000'ler

Dünyanın ilk puan tabanlı değişim programı RCI Points başlatıldı. 2002 yılında The Registry Collection adlı lüks değişim programımızı başlattık. 2004 yılında 3 milyon üye ile 30. yıl dönümümüzü kutladık. 2008 yılında 4000. üye tesisimize ulaştık.

Bugün

Temel değişim programlarımız RCI Weeks ve RCI Points sayesinde, abone olan üyelerimize tek bir değişim ücreti karşılığında 110'den fazla ülkede yer alan üye tesislerimize erişim imkanı sunuyoruz. Üyelerimiz ayrıca iş ortağı şirketler, seyahat ve tatil "ekstraları" ile kiralık konaklamalarda sunulan tekliflerden de yararlanma imkanına sahiptir. Kullanıcılar üyeliklerini RCI Platinum üyeliğine yükselttiğinde ise evde ve tatilde yaşam tarzı avantajları dahil birçok avantajdan faydalanabilir.

ÜYELİK AVANTAJLARINI GÖRÜNTÜLEYİN

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »