RCI Ekstra Tatilleri ve Son Dakika Tatilleri nedir?

Ekstra Tatiller ve Son Dakika Tatilleri, RCI'a bağlı tesislerde kiralık tatil konaklamaları için "nakit" ile yapılan rezervasyonlardır.

Kişi başına değil konaklama için ödeme yaparak Ekstra Tatiller ve Son Dakika Tatillerden paranızın karşılığını mükemmel şekilde alırsınız.

Stüdyo veya otel odası için Ekstra Tatil başlangıç fiyatı hafta başına yalnızca: TL 4,509. Son Dakika Tatilleri, seyahat tarihi rezervasyondan itibaren 45 gün içinde olan ve TL 1,790 tutarından başlayan Ekstra Tatillerdir.

 

Neden Ekstra Tatil veya Son Dakika Tatili rezervasyonu yapmalıyım?

1. RCI Değişim Tatilleri için değişim gücünüzü veya puanlarınızı korursunuz

Ekstra Tatiller veya Son Dakika Tatilleri, tıpkı serbest piyasadaki gibi "nakit" ile yapılan rezervasyonlardır ancak bu hizmetten yalnızca RCI üyeleri yararlanabilir.

2. Düzenli indirimlerimiz ile daha fazla tasarruf edersiniz!

Son Dakika Tatilleri için başlangıç fiyatı hafta başına yalnızca: TL 555. Fiyatlar kişi başı değil konaklama içindir. Yıl boyunca, popüler "Bir Tatil Alana İkincisi Ücretsiz" teklifimiz dahil Ekstra Tatil indirimleri gerçekleştirebiliriz; böylece muhteşem fiyatlar karşılığında daha fazla tesisin keyfini çıkarabilirsiniz.

3. Kalite güvence edilir

Ekstra Tatiller ve Son Dakika Tatilleri, üye tesislerimizde sunulur. Tüm tesisler, üye geri bildirimleri baz alınarak gerçekleştirilen değerlendirmelere sahiptir. Bu değerlendirmelere Gold Crown, Silver Crown ve Ağırlama düzeyleri dahildir. Konaklamanızı nerede tercih ederseniz edin, tesislerimizin beklediğiniz kalite standardında bir konaklama deneyimi sunacağından emin olabilirsiniz.

4. Daha fazla RCI'a bağlı tesisi deneyimlersiniz

Ekstra Tatiller ve Son Dakika Tatilleri için dilediğiniz kadar rezervasyon yapabilirsiniz; böylece RCI kaçamaklarınızı yalnızca Değişim Tatilleri ile sınırlamazsınız.

5. Arkadaşlarınızla daha fazla tatil yaparsınız

Arkadaşlarınızla birlikte seyahat etmek istemez misiniz? Paylaşmak üzere daha büyük konaklama seçenekleri veya birden fazla ünite için rezervasyon yapabilir ya da bir Misafir Sertifikası satın alarak arkadaşlarınızın ayrı olarak seyahat etmesini sağlayabilirsiniz.

6. Tesislerimizi deneyimlemenin alternatif yöntemi

Konaklamak istediğiniz tesisin Değişim Tatili müsaitlik durumu tercih ettiğiniz tarihlerde uygun değilse Ekstra Tatil seçeneğinden yararlanarak tesiste yer bulma şansını yakalayabilirsiniz. Yatırılan haftaların tamamı için rezervasyon yapıldığında üyelerimizden ilgili tesise yönelik talep gelmeye devam ediyorsa mümkün olan durumlarda ve müsaitlik durumuna bağlı olarak tesiste kiralık tatiller düzenleyebiliriz.

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »