RCI üyeliğimiz sayesinde yıllar içinde dünyanın birçok noktasına seyahat etme fırsatımız oldu. Seyahat bizim tutkumuz

Nina Shah, RCI üyesi

 

RCI üyeliği nasıl avantajlar sağlar?

RCI Weeks

RCI Weeks

Tüm dünyada tatil yapma ve düşük bir ücret karşılığında kaliteli konaklama fırsatı sunan bir tatil deneyimi arıyorsanız size sahip olduğunuz haftaları Değişim Tatili havuzumuza yatırıp, karşılığında bir başka üyenin sahip olduğu haftayı rezerve etme seçeneğini sunuyoruz.

Sahip olduğunuz haftayı yatırdığınızda, bu haftaya bir değişim gücü değeri atanır. Sahip olduğunuz haftanın başlangıç tarihinden itibaren iki yıllık bir süre içinde değişim gücünüzün yettiği miktarda Değişim Tatili için rezervasyon yapabilirsiniz. Düzenli indirimlerimiz sayesinde birden fazla değişim tatili için rezervasyon yapacak kadar Değişim Gücü elde edebilirsiniz.

Değişim gücünüz, değişim ücretiyle birlikte RCI’ya bağlı tesislerde bir ya da daha fazla değişim tatili rezervasyonu yapmak için veya indirimli gecelik otel konaklamalarında kullanılabilir. Ayrıca RCI Platinum üyeleri, araç kiralama maliyetini düşürmek için değişim gücü kullanabilir.

RCI WEEKS - DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
RCI Points

RCI Points

RCI Points ailemize katılmak size, tatil sahipliğinizi tüm dünyadaki diğer RCI tesislerinde bulunan tatillerle değiştirmenin gerçek anlamda esnek bir yolunu sunar. Mülkünüzün boyutu, sahiplik tarihleriniz, üyeler tarafından tesisiniz için yapılan kalite değerlendirmeleri ile arz ve talep gibi çeşitli etmenlere bağlı olarak tatil sahipliğinize bir puan değeri atanır.

Puanlarınız, değişim ücretiyle birlikte RCI’ya bağlı tesislerde bir ya da daha fazla değişim tatili rezervasyonu yapmak için veya indirimli gecelik otel konaklamalarında kullanılabilir. Ayrıca RCI Platinum üyeleri, araç kiralama maliyetini düşürmek için puanları kullanabilir. Geç rezervasyon puan indirimlerimiz ve aylık puan fırsatlarımız ile tasarruf edin ve kendinize daha fazla RCI Değişim Tatili seçeneği sunmak için puanları kiralayın, uzatın, ödünç alın ya da biriktirin.

RCI POINTS - DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
Ekstra Tatiller

Ekstra Tatiller

Kiralık bir "Ekstra Tatil" rezervasyonu yaparak RCI Değişim Tatilleri için değişim gücünüzü ve puanlarınızı biriktirin. Fiyatlar kişi başı değil konaklama temel alınarak hesaplanır ve hafta başına TL 4,509 tutarından başlar. Kiralık Son Dakika Tatillerimiz ile rezervasyondan sonraki 45 gün içinde seyahat edin.

Yıl boyunca düzenli olarak yapılan Ekstra Tatil indirimlerimizin yanı sıra meşhur "bir tatil satın aldığınızda ikincisi bedava" indirimlerimizi uygularız ve böylece bizimle daha fazla tatilin keyfini çıkarmanızı sağlarız!

EKSTRA TATİLLER VE SON DAKİKA TATİLLERİ - DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
RCI Platinum ile daha fazlasının tadını çıkarın

RCI Platinum ile daha fazlasının tadını çıkarın

Üyelerimiz RCI Platinum üyeliğine yükselttiklerinde gerçek avantaj değerinin çok küçük bir bölümüne denk gelen yıllık bir ücret karşılığında birçok RCI ürünü önceliğine fırsatı sağlar!

Bir RCI Platinum üyesi olarak, büyük ilgi gören varış noktalarında erişim önceliğinden, ücretsiz ünite yükseltme fırsatlarından ve çok daha fazlasından faydalanabilirsiniz. Seçili işlemleri yaptığınızda Ekstra Tatiller ve RCI Misafir Sertifikaları gibi Platinum Ödülleri kazanabilirsiniz. RCI Platinum Ödülleri, RCI hesabınıza kaydedilir ve bizimle gelecekte yapacağınız işlemlerde kullanılabilir.

RCI PLATINUM - DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
Misafir Sertifikaları

Misafir Sertifikaları

Bir Misafir Sertifikası satın alarak RCI üyeliğinizi arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle paylaşın. Tek yapmanız gereken önce tatil rezervasyonu yapıp ardından ödeme sayfasında sertifikayı eklemek!

Tatil Koruması

Tatil Koruması

Değişim koruması sayesinde giriş yapmadan 14 gün öncesine kadar HERHANGİ bir nedenle değişim tatilinizi değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. İptal ederseniz puanlarınız veya değişim gücünüz size iade edilir, ayrıca değişim ücretiniz bir sonraki değişim tatili rezervasyonunuz için kullanıma hazır kredi olarak RCI üye hesabınıza eklenir.

Image Alt Text Opens in New Window

Endless Vacation dergisi

Üyelere özel dergimiz Endless Vacation ile uzak diyarları ziyaret edin. Birçok varış noktası, ipucu, üye hikayesi ve teklifin yer aldığı Endless Vacation dergisi yılda iki kez yayınlanır.

EN YENİ SAYIYI OKUYUN

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »