RCI Points üyeliği nedir?

RCI Points üyeliği, RCI'a bağlı tesislerdeki devre tatil sahiplerine, sahip oldukları haftaları puanlar karşılığında değiştirme fırsatı sunar.

Üyelerin tesisiniz için yaptığı değerlendirmeler, yatak sayısı ve tesis ile sahip olduğunuz tarihlere yönelik rezervasyon talebine bağlı olarak sahip olunan haftalara bir puan değeri atanır.

Puan değeri sahip olduğunuz haftaya tahsis edilen puanlarla aynı veya daha düşük olan bir değişim tatili için rezervasyon yapabilirsiniz. Özellikle aylık puan fırsatlarımızı veya geç rezervasyon puan indirimlerimizi kullandığınızda iki veya daha fazla tatil için rezervasyon yapabileceğinizi fark edeceksiniz.

 

RCI Points üyeliği nasıl çalışır?

1. Sahip olduğunuz haftaya bir puan değeri atanır

Bu, üyelerin tesisiniz için yaptığı değerlendirmeler, konaklama ünitesinin boyutu ve sahip olduğunuz tarih aralığına yönelik rezervasyon talebine dayanır. Bu puanları aynı veya daha düşük değere sahip değişim tatillerinde ve RCI Points Partners ürünlerinde kullanabilirsiniz. 

2. Puan Sigortası

Tahmin edilemeyen bir nedenden ötürü değişim tatilinizi iptal etmeniz gerekirse puanlarınızı kaybetmeyin.

3. Puanlarda %50'ye varan tasarruf

Rezervasyondan sonraki 45 gün içerisinde seyahat ederseniz değişim tatili puan değerlerinde %50'ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

4. Aylık puan fırsatlarıyla tasarruf edin

Değişim tatili puan değerleri her ay belirli tesislerde indirime girer.

5. Puan Ödünç Alma

Önümüzdeki yıllar için tahsis edilen puanlardan ödünç alarak bu yıl daha fazla puan kullanın.

6. Puan kiralama

Başka bir tatil rezervasyonu yapmak için yeterli puanınız kalmadı mı? Ya da ekstra özel bir değişim tatili mi istiyorsunuz? Kullanmanız gereken puan miktarını artırmak için daha fazla puan kiralayabilirsiniz.

Tesisimiz sayesinde saygın şirketlerle iletişime geçtik ve son derece iyi organize edilmiş gezilerimizin keyfini çıkardık. Bazı aktiviteler pahalıydı ancak bunun sıra dışı bir tatil olmasını istiyorduk. Bu nedenle olabildiğince fazla aktiviteye katıldık. Ayrıca sadece RCI değişim ücretini ödediğimiz için konaklama masraflarından en az 1000 £ tasarruf ettik.

Philip Hakim - RCI Üyesi

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »