RCI Weeks üyeliği nedir?

RCI Weeks üyeliği, RCI'a bağlı tesislerdeki devre tatil sahiplerine sahip oldukları haftaları Değişim Tatili programımıza yatırma ve tesisin boyutuna, konumuna ve seyahat tarihlerine bakılmaksızın bir değişim ücreti karşılığında aynı değere (veya daha düşük değere sahip tesislerde daha fazla hafta) sahip başka bir rezervasyon yapma fırsatı sunar.

Sahiplik haftalarına üyelerin tesisiniz için yaptığı değerlendirmeler, haftanızın sezonu, konaklama boyutu, tesisteki olanaklar ve talep dahil olmak üzere çeşitli kriterler temel alınarak bir değişim gücü değeri atanır. Değişim gücünüz ne kadar fazla olursa diğer tesislerde değişim tatili rezervasyonu yapmak için kullanacağınız değer de o kadar yüksek olur!

Daha düşük bir değişim gücü değeriyle bir tatil rezervasyonu yapabilir ve böylece iki veya daha fazla tatil yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Rezervasyonlarınızı yaptıktan sonra bu rezervasyonlardan arta kalan değişim güçleriniz olursa bunları birleştirerek ekstra bir değişim tatili rezervasyonu yapmak için yeterli değişim gücüne sahip olabilirsiniz. Yıl içinde düzenli olarak yapılan değişim gücü indirimlerimiz 4 gibi düşük değerli tatilleri içerebilir; böylece arta kalan değişim gücünüzü ekstra tatil kaçamakları için kullanabilirsiniz.

Değişim gücü, indirimli gecelik otel konaklamalarında da kullanılabilir. Ayrıca RCI Platinum üyeleri, araç kiralama maliyetini düşürmek için değişim gücü kullanabilir.

RCI Weeks üyeliği nasıl çalışır?

1. Hafta yatırın

Sahiplik haftanızı yatırın. Sahiplik türünüze bağlı olarak bu işlemi üyelik hesabınız üzerinden online olarak veya tesisiniz ya da RCI ile doğrudan gerçekleştirebilirsiniz.

2. Değişim Gücü edinin

Yatırılan haftanıza bir veya daha fazla değişim tatilinde kullanmanız için bir değişim gücü atanır!

3. RCI Değişim Tatiliniz için rezervasyon yapın

Konaklama boyutuna, tesis değerlendirmelerine veya seyahat tatillerine bakılmaksızın rezervasyon başına tek bir Değişim Tatili ücreti ödeyin!

4. Değişim Gücü Koruması ekleyin

Tahmin edilemeyen bir nedenden ötürü değişim tatilinizi iptal etmeniz gerekirse değişim gücünüzü kaybetmeyin.

5. Her fırsatı en iyi şekilde değerlendirin!

Arta kalan değişim gücünü ve yatırılan hafta kredilerini birleştirerek daha fazla değişim tatili rezervasyonu için daha fazla değişim gücü elde edin.

6. İndirimlerden yararlanın

Düzenli olarak yapılan değişim gücü indirimlerimiz sayesinde RCI değişim tatillerinden 4 gibi düşük değişim gücü değeri karşılığında yararlanabilirsiniz.

ABD'deki bir RCI Altın Taç tesisinde sekiz kişilik bir üniteye sahip olduğum için yatırdığım haftamı Avrupa'daki üç haftalık bir tatille bile değiştirebilirim. Florida'ya geri dönmekten yoruldum ve kızım Shellie Disney'den sıkıldı; biz de bir sonraki maceramız olarak Avrupa'yı gezmeye karar verdik

Tracie Bushell - RCI Üyesi

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »