"RCI, bize istediğimiz zaman harika tatillere çıkma özgürlüğü sunuyor... Rehberli turlara katılmaya veya seyahat acentelerine başvurmaya gerek kalmadan aldığımız destekle seyahatlerimize daha rahat hazırlanıyoruz. Bu, deneyimimizi gerçekten zenginleştiriyor ve istediğimiz şeyleri istediğimiz zaman yapmamıza olanak sağlıyor."

Jean-Louis ve Marie-Françoise: 20 yıldan uzun süredir RCI Üyeleri

Devre Tatil Neden Mükemmel Bir Tatil Seçeneğidir?

Devre tatil veya paylaşımlı tatil sahipliği; havuz, bar ve restoran gibi birçok olanak bulunabilen bir tesiste belirli bir süre için (genellikle bir hafta veya daha fazla) tatil konaklaması satın almanız anlamına gelir.

Devre tatil, sevdikleri bir varış noktasında bir eve sahip olmak isteyen ancak tam sahipliği karşılayamayan veya ikinci bir ev satın almanın finansal yükü altına girmek istemeyen kişilere finansal olanakları dahilinde tatil evi sahipliği sunar.

Tesislerde genellikle bir haftalık sahiplik seçeneği sunulur. Aynı tesiste veya aynı geliştiricinin sahip olduğu başka tesislerde ek hafta satın alınabilir. Sahip olduğunuz tesise her yıl gitmek istemiyorsanız RCI üyeliğiniz sayesinde sahip olduğunuz hafta ile tatil değişim programımıza katılarak sahip olduğunuz tesiste farklı bir hafta için rezervasyon yapabilir veya tamamen farklı bir tesiste başka bir hafta alabilirsiniz. Kısmi sahiplik mülkleri ve varış noktası kulüpleri genellikle birkaç haftadan fazla olan daha uzun sahiplik süreleri sunar. Bunlar genellikle ayrıcalıklı konumlardaki üst düzey mülklerdir.

What is Timeshare

Ev değiştirmekten çok daha fazlası

Devre tatil sahibi olmak, bir mülke tamamen sahip olmanın ve bakım masraflarının getirebileceği finansal riski azaltarak size her yıl garantili bir tatil sunar. Tatil sahipliği tesisleri, otellere kıyasla daha geniş konaklama olanaklarına ve çok daha fazla tesis içi imkana sahip olabilir.

Bununla birlikte, bir tatil değişim hizmeti sağlayıcısı üyeliğiniz olmadan devre tatil haftanızı başka bir yerdeki alternatif bir tatille değiştiremezsiniz. RCI'a katılarak çok çeşitli tatil seçeneklerinden yararlanın. Ünite boyutu veya varış noktasına bakılmaksızın hafta başına aynı düşük ücret karşılığında dünya genelinde bulunan üye tesislerimizdeki mülklerle değişim yapabilir ve indirimli kiralık tatillere ve tatil "ekstralarına" erişim sağlayabilirsiniz.

Devre Tatil Türleri

Devre Tatil Tesisi Geliştiricileri Ne Yapar?

Tesis geliştiriciler, birden çok konumda bir veya daha fazla tesis inşa eder ve bu tesisleri geliştirir. Ayrıca yeni alıcıları desteklemek için finansal paketler de sunabilirler. Mülkleri satışa hazır olduğunda geliştiriciler, mülkün bulunduğu ülkenin yasal düzenlememeleri ve AB Devre Tatil Direktifi doğrultusunda devre tatil sahiplerinin haklarını korumak için belirli bir süreci izler.

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »