Devre Tatilinizin potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabiliriz

Biz, dünya genelinde 4300'den fazla üye tesisimizde devre tatil sahibi olan seyahat tutkunlarını bir araya getiren bir üyelik kuruluşuyuz.

Bizimle değişim işlemi oldukça basit:

• RCI Weeks üyeleri, sahip oldukları haftaları küresel konuklama havuzumuza yatırır ve karşılığında bir veya daha fazla tatil seçerler.

• RCI Points üyeleri, puanlarını tatiller için kullanabilir; ayrıca, seçili ülkelerde ikamet eden üyeler araç kiralama, oteller ve giriş biletlerinin dahil olduğu RCI Points Partner ürünlerinden yararlanabilir.

Ek tatil seçenekleri ve ilgili fırsat ürünleri ile RCI'a katılmak tatil sahipliğinizden daha fazlasını elde etmek için harika bir yöntemdir. Üstelik her yıl aynı yere gitmenin monotonluğuna karşı alternatif sunar.

 

Devre tatilinizin keyfini çıkarmanın daha fazla yolu

Dünya genelinde daha fazla tesis

Dünya genelinde daha fazla tesis

110'ü aşkın ülkede 4300'den fazla tesis arasından tatillerinizi seçin. Üyelerimize diğer değişim tatili sağlayıcılarından çok daha fazla seçenek sunuyoruz.

TESİS ARAYIN
Daha fazla tatil fırsatı

Daha fazla tatil fırsatı

RCI Weeks ve RCI Points tatil değişimi programlarımızın yanı sıra "Ekstra Tatil" kiralık konaklamalar, Son Dakika Tatilleri ve önemli işbirlikleri sayesinde RCI üyeliğinizin olağanüstü avantajlarına doyamayacaksınız.

ÜYELİK AVANTAJLARINI GÖRÜNTÜLEYİN
Sevdiklerinizle daha fazla anı biriktirme fırsatı

Sevdiklerinizle daha fazla anı biriktirme fırsatı

Hayatınız ne kadar yoğun olursa olsun, tatil zamanı değerlidir. Bu değerli anlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız. Üyelerimiz tarafından yapılan tesis kalitesi değerlendirmeleri sayesinde tesislerimizde kendinizi evinizde hissedebilir ve keşfetmek için daha fazla zamana sahip olabilirsiniz!

RCI'A KATILIN
Üyeliğiniz için çok daha fazlası!

Üyeliğiniz için çok daha fazlası!

Üyeliğinizi RCI Platinum'a yükselterek konaklama yükseltmeleri, ödüller, erişim önceliği ve bagaj takibinin yanı sıra evde ve tatilde yaşam tarzı avantajlarından yararlanabilirsiniz!

RCI PLATINUM'U KEŞFEDİN

Yalnızca RCI üyesi olmak ve değişimlerden yararlanmak için satın aldığım devre tatil kapsamında sahip olduğum tesise hiç gitmedim... Sistemi bildiğiniz sürece sizin de bu fırsatlardan aynı şekilde yararlanabileceğinizden eminim. İyi satın alma kararları verip üyeliğinizden en iyi şekilde yararlanmak için hemen hafta yatırmaya başlarsanız yepyeni bir macera dünyasına adım atmış olursunuz.

Maria Musgrove-Wethey, 1992'den beri RCI üyesi

 

Neden bize katılmalısınız?

Oldukça fazla seçeneğe sahip olursunuz

Oldukça fazla seçeneğe sahip olursunuz

Diğer devre tatil değişim tatili sağlayıcılarından çok daha fazla seçenek ve esneklik sunuyoruz.

Tüm kontrol sizde

Tüm kontrol sizde

Tatil sahipliği değerinizi artırmak için değişim gücünü veya puanları ödünç alabilir, uzatabilir, kiralayabilir veya birleştirebilir ve böylece hayalinizdeki ekstra tatillere sahip olabilirsiniz.

Desteğimiz sizinle

Desteğimiz sizinle

Üye hesabınızda bulunan kapsamlı online Yardım Kitaplığımızdaki ipuçları ve adım adım kılavuzlar ile yardım alın. Deneyimli ve bilgi sahibi Rehberlerimiz ise yalnızca bir telefon uzağınızda.

Arkadaşlarınız da üyeliğinizden yararlanabilir

Arkadaşlarınız da üyeliğinizden yararlanabilir

Tüm konaklama boyutları için aynı değişim ücreti ile ailenizi ve arkadaşlarınızı yanınızda götürebilir veya aynı hafta için iki ünite rezervasyonu yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Misafir Sertifikası satın alarak üye olmayan arkadaşlarınıza hediye edebilir ve üye tesislerimizden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »