Daha fazla dinlenirken devre mülkünüzden daha fazla yararlanın!

Dünya çapında 4000'den fazla üye tesisimiz olduğundan arkadaşlarınız uygun bir tesiste devre mülke sahip olup RCI üyeliğinin sunduğu avantajlardan habersiz olabilir!

 

 

Bize katılarak hem sizin hem de arkadaşınızın nasıl 140 TL kazanacağını öğrenin*

1. Adım

Mevcut üyeler: Başvuru formlarına eklemeleri için arkadaşınıza RCI üyelik numaranızı verin, böylece hem siz hem de arkadaşınız 140 TL kredi kazanırsınız.

2. Adım

Arkadaşlar: Online üyelik formumuzu doldurun. Sunduğumuz fırsatı ikinizin de aldığından emin olmak için lütfen şu bağlantıyı kullanın:

HEMEN KATILIN > Open in a new Window

3. Adım

Yeni üyeliği doğrulayarak sizinle iletişime geçeceğiz! O zamana kadar sunduğumuz fırsatlara göz atın...

TESİSLERİ GÖRÜNTÜLE > Open in a new Window

 

*Şartlar ve koşullar: Bu fırsat, başka herhangi bir promosyon, fırsat veya indirimle birlikte kullanılamaz. Fırsat, Wyndham Destination çalışanlarına veya Wyndham Destination tedarikçileri ile onların çalışanlarına açık değildir ve ticari olarak ve/veya herhangi bir ödeme karşılığı teklif edilemez. Bu fırsatı önceden bildirmeksizin ve herhangi bir zamanda değiştirme, uzatma ve/veya geri çekme hakkını saklı tutarız. Yönlendiren üye: 140 TL* değerinde RCI kredisi almaya hak kazanmak için yönlendirdiğiniz devre mülk sahibi RCI Hafta Değişimi Programı'na katılmalı ve bu programa kabul edilmiş olmalıdır. Kredi; Değişim, Ekstra Tatil, Son Dakika Fırsatı veya Misafir Sertifikası olmak üzere yalnızca seçili RCI ürün ve hizmetlerinin ödemesinde kullanılabilir ve para iadesi yapılamaz ya da nakde çevrilemez. RCI Travel hizmetleri hariçtir. Yönlendirilen üyeyi önererek, bunun için izinlerini almış olduğunuzu onaylarsınız. Önerebileceğiniz devre mülk sahibi sayısı sınırsızdır. Yönlendiren üye, "Bir Arkadaşını Tavsiye Et" kredisi almak için RCI üyesi olarak kalmalı ve RCI Şartları'nı ihlal etmemelidir. Kredi, yalnızca yönlendirilen devre mülk sahibi kayıt ücretini ödedikten, RCI Hafta Değişimi Programı'na bir RCI üyesi olarak kabul edildikten ve ilgili "bekleme" dönemi tamamlandıktan sonra yönlendiren üyeye verilecektir. Kredi, kayıttan sonra altı ay süreyle geçerli olacaktır. Yönlendirilen devre mülk sahibi herhangi bir RCI gerekliliğine uymazsa, ilgili bekleme dönemi içinde RCI üyeliğini iptal ederse, RCI tarafından reddedilirse veya başka bir nedenle RCI üyeliği sonlandırılırsa fırsat geçersiz olur. Yeni üyeler: Başvuru sahipleri, bu fırsata hak kazanmak için RCI.com adresinde kayıt sürecini uygun şekilde tamamlamalı, RCI tarafından kabul edilmeli ve RCI şartlarına uymalıdır. Yeni üye başvuru süreci, tamamlanan online kayıt formunun alınmasının ardından sekiz hafta kadar sürebilir. Bu yeni üye fırsatı için her haneden yalnızca bir yeni üye katılabilir ve yeni üye, yönlendiren üye ile aynı hanede ikamet ediyor olamaz. Yeni üyeler, RCI'ya bağlı bir tesiste devre mülk haftasına sahip olmalıdır. Yeni üye, başvurudan hemen önceki altı ay içinde RCI üyesi olmuş olmamalıdır. Yeni üye RCI üyeliğini ilgili bekleme dönemi içinde iptal ederse, RCI tarafından reddedilirse veya RCI üyeliği sonlandırılırsa fırsat geçersiz olur.