Sizin için ne yapıyoruz?

 

40 yılı aşkın tecrübemizle, seyahat sektörünün değişen taleplerini karşılamak üzere kendimizi geliştirmeye alışkınız. Covid19 davetsiz bir misafir olsa da tatil keyfinizin etkilenmesine izin vermemeye kararlıyız.

Seyahat ağımızı sürekli değişen dünyaya uyum sağlayacak biçimde şekillendiriyoruz ve dünya genelindeki bağlı tesislerimizde size muhteşem, güvenli bir konaklama sağlamak için her zamankinden daha çok çalışıyoruz.

En uygun şekilde rezervasyon yapmanıza, rezervasyonunuzu değiştirmenize ve tatilinizin keyfini çıkarmanıza nasıl yardımcı olabileceğimize dair daha fazla bilgi edinmek için her bir kutucuğa tıklayın.

Zaten rezervasyon yaptırdınız mı? Open in a new Window

Zaten rezervasyon yaptırdınız mı?

Mevcut tatil rezervasyonunuz hakkında doğru kararı vermenize yardımcı olmak için buradayız.

Seçeneklerinizi keşfetmenize yardımcı olacak bazı faydalı bilgiler derledik.

Buradan daha fazla bilgi alın.

Rezervasyon yapıp yapmamaktan emin değil misin? Open in a new Window

Rezervasyon yapıp yapmamaktan emin değil misin?

Anlıyoruz. İşte tam da bu yüzden değişim tatilleriniz için değişim koruması kapsamını oluşturduk ve ekstra tatil iptal politikamızı yeniledik.

Değişim koruması hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

Yenilenen ekstra tatil iptal politikamızı buradan okuyabilirsiniz.

En son seyahat bilgileri Open in a new Window

En son seyahat bilgileri

Seyahat şeklimiz değişmiş olsa da RCI'daki rolümüz değişmedi.

Seyahat kısıtlamaları ve yönergeleri değiştikçe size faydalı olacağını umduğumuz bazı bilgiler ve bağlantılar derledik.

Tatile hazırlanmanıza yardımcı olacak bazı yönlendirme ve ipuçlarını okuyun.

Hesabınızda kredi var mı?

Hesabınızda kredi var mı?

Krediniz varsa 4200'den fazla bağlı tesisimizin birinde bir değişim tatili veya ekstra tatil rezervasyonu yapmak için kullanın. Krediler, tekliflerde de geçerlidir!

Kredi son kullanma tarihiniz, tatil rezervasyonunuzu ne zaman yaptığınıza bağlıdır. Daha fazla bilgi için yukarıdaki "Zaten rezervasyon yaptırdınız mı?" bölümünü okuyun.

Kredinizin son kullanma tarihi geçene kadar seyahate çıkmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken bu tarihe kadar rezervasyon yapmak. Krediler, tekliflerde de geçerlidir!

Tatil tesislerinde güvenli konaklama

Tatil tesislerinde güvenli konaklama

Konaklama ve ortak kullanım alanlarını güvende tutma konusundaki artan çabalarıyla ilgili olarak, bağlı tesislerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Artık çoğu tesis, Covid19'a uygun şekilde faaliyet göstermek için yerel yetki onaylarına sahip ve güvenli bir şekilde olabildiğince faal durumda kalırken, konukları korumak için kendi uyguladıkları kurallar var.

Konukların paylaştığı en güncel konuk deneyimleri ve fotoğraflar için sevdiğiniz tesislerin en son Trip Advisor yorumlarını okuyun. Bağlı tesislerimizin çoğunun düzenli olarak güncelledikleri sosyal medya sayfaları da mevcuttur.

Yaptığınız her rezervasyon için seyahat etmeden önce tesisin web sitesini kontrol etmenizi veya endişeleriniz varsa tesisle doğrudan iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.^

Size yardımcı olmak için buradayız

Size yardımcı olmak için buradayız

Telefon veya Canlı Yardım üzerinden uzman seyahat rehberlerimizle iletişime geçin. Rehberlerimiz, Covid19'un seyahat üzerindeki en güncel etkileriyle ilgili gelişmeleri her gün takip eder ve rezervasyon konusunda endişeleriniz olduğunda size bilgi verebilir.

Rehberlerimiz, hangi tesislerin nerede ve ne zaman uygun olduğunu hakkında bilgi sahibidir ve keyifli bir tatil geçirebileceğiz alternatif varış noktaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Üyeliğiniz konusunda destek sunmak için her zaman yanınızdayız; avantajlarınızın süresi dolmadan seyahat edebilir ve tasarrufta bulunabilirsiniz.

Üyelerimiz ne diyor?

Size yardımcı olmak için buradayız!

RCI.com

RCI.com

Bize çevrimiçi olarak 7/24 ulaşabilir, istediğiniz zaman seyahat araması, seyahat rezervasyonu yapabilir ve rezervasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Ancak lütfen çevrimiçi olarak iptal işlemi yapmayın. Size en iyi seçeneği sunmamız için bizimle iletişime geçin.

TATIL REHBERLERI

TATIL REHBERLERI

Yardım ve rehberlik desteği almak için tecrübeli Rehberlerimizi arayın. Telefon numaraları ve çalışma saatleri için tıklayın.

* Gelişmiş koruma ile ilgili şartlar ve koşulları buradan okuyabilirsiniz

^ Rezervasyon tarihlerinizde sunulan olanaklarla ilgili konuklara en güncel bilgileri sağlamaktan ve tesis içinde sağlık ve güvenlik önlemli almaktan tesisiniz sorumludur. RCI, tesis tarafından sağlanan veya sağlanmayan bilgiler ve tesiste alınmış veya alınmamış olabilecek sağlık ve güvenlik önlemleri konusunda sorumluluk kabul etmez.